Esita hinnapäring »

vlt.eetriiman.eeredmoto.ee

Autra
Alammenüü

Palgialused PALAX

Kerge palgialus Palax Log

Kerged Palax Log palgialused Combi M II, KS 35 ja Power 70 seadmete jaoks. Aluse võib varustada hüdraulilise etteanderullikuga, mis hõlbustab pikkade puutüvede käsitsemist. Maht umbes 4–6 ruumimeetrit   Palax Mega log – deck Tugev palgialus suuremõõtmeliste tüvede jaoks. Varustatud samm-etteandega ja kettajamit käitatakse hüdrauliliselt.. Alus on varustatud nelja 4 m pikkuse kett-kanduriga. Ketid võivad liikuda nii edasi- kui ka tagasisuunas. Maht umbes 10–12 ruumimeetrit. Palgialuse juhtimine toimub puulõhkumismasina lisajagajalt ja on sünkroonis puude etteandega. Sobib kasutamiseks Palax halumasinatele Power 70S; Power 90S ja Power 100S.   

Palax Midi-palgialus

Tugev palgiestakaad  „ Midi “ on varustatud hüdraulilise kettetteandega ja pöörlevate puidu aplikaatoritega. Baasmudelil on kaks 3 meetrit pikka kettkandurit ja üks puitu pikisuunas halumasinasse sissesöötev hüdrauliline sööterull ning kaks vabalt pöörlevat rulli.

Lisavarustusena saab kolmanda kettkanduri ning 1 - 2 tk hüdraulilist etteanderullikut vabalt pöörlevate rullide asemele. Laua laiust saab reguleerida vahemikus  1,7 - 2,3 meetrit.

Palax Mega palgialus

Palgialus on varustatud hüdraulilise kett- ja sammetteandega ning nelja 4 meetri pikkuse kettkanduriga. Ketid võivad liikuda nii edasi- kui ka tagasisuunas. Maht umbes 10 - 12 ruumimeetrit.

Info:

Laoseis: Tellimisel
Kaubamärk: PALAX
Küsi pakkumist