Esita hinnapäring »

vlt.eetriiman.eeredmoto.ee

Autra
Alammenüü

Lisaseadmed PALAX

Palax Motti

Küttepuude pakendamisalused on väga käepärased küttepuude hoidmiseks ja jaemüügiks. Kottides kuivavad küttepuud kiiresti. Ka kottide säilitamine on lihtne, sest kaks kotti saab tasasel aluspinnal virnastada teineteise peale. Kotid on ka head jaemüügipakendid. Kotid on valmistatud UV-kiirguse kindlast polüpropüleenist. Kotte saab korduvalt kasutada. Kotid utiliseeritakse põletamise teel. Mahutavad 0,7 – 0,8 rm. Sobivad kasutamiseks kas EUR- või FIN alusel.

Palax Cleaner

Suure võimsusega Palax Cleaner puhasti koos tõhusa pöörleva prügieemaldussilindriga. Silindri saab varustada ka pikenduskonveieriga nt kottide kiireks täitmiseks. Käitatakse  elektrimootori abil.

Tehniline info:

Palax Packer

Küttepuud tuleb panna kasti, tõmmata kott peale, pöörata kast ümber ning siduda kott kinni.Kotid asetada kaubaalusele. Ühele EURO-alusele = (0,8 m x 1,2 m) saab panna 25 tk 35 l kotti = ligikaudu 0,88 ruumimeetrit virnastatud küttepuid. Ühele FIN-kaubaalusele (1 m x 1,2 m) saab panna 30 kotti = ligikaudu 1,05 ruumimeetrit virnastatud küttepuid. Sobib kotile mõõtmetega 60 x 80 cm ja ka 52 x 72 cm ( 40 L ) kotile.

Palax Lifter -  palgi tõstja. Sobib halumasinatele Power 70; 90 ja KS 35

Tehniline info:

Palax PURU

Saepuruimur 1500W/ 230 V, 2950 p/min, komplektis imuvoolik 6 m.  Sobib halumasinatele Power 70; 90; 100; KS 35; KS40; KS45

Palax ROLLER

Puhastab halud tõhusalt ja suures koguses kohe peale halumasinat ja enne pakkimist. Erilised vibreerivad rullid saavad hakkama nii suure kui ka väiksema prahiga. Peale Rollerit võib halud laadida otse kotti või koormasse. Korralikult puhastatud halud kuivavad kiiremini.

 

Laoseis: Laos
Kaubamärk: PALAX
Küsi pakkumist