Esita hinnapäring »

vlt.eetriiman.eeredmoto.ee

Autra
Alammenüü

Puiduhakkur Junkkari HJ 261

HJ 261

See otsesöötega hakkur 26 cm läbimõõduga puidu jaoks. Hakkur sobib hästi bio-, puiste- ja energiahakke valmistamiseks. Otseetteandega hakkuri esmaklassikaline hakkekvaliteet sobib eriti hästi koldekasutuseks, sest hakkur lõikab puitu ristisuunas.

Eelkäija HJ260 mudeliga võrreldes on suurimaks muudatuseks uus optimaalse asukohaga sööteava, mis võimaldab veelgi parandada hakke kvaliteeti. Lisaks üldisele lõikeketta läbimõõdu suurenemisele on suurenenud ka terade pikkus

HJ 261 on saadaval  G -  käsitsietteandega koos kahe hüdraulilise etteanderulliga ja GT – mudel milles on suletud hüdraulikasüsteem. Käituse saab see traktori jõuvõtuvõllilt. HJ 261 hakkur nagu ka HJ250 mudelile saab paigaldada tõstukiga puidu etteandeseadmed, mille hulka kuuluvad vastupidavam etteandekolu, no – sterss kontroller, ning etteande- ja puhkurtoru elektriline juhtimine.

HJ 261 kasutavad metsaomanikud, kellele on tähtis hakke kvaliteet ja vajavad hakkurit millese saab materjali sissesööta hüdraulilise tõstuki abil.

  • Puu maksimumläbimõõt 26 cm
  • Hakke pikkust saab reguleerida vahemikus 3 – 20 mm.
  • Vajalik traktori võimsus on 55 – 125 hj
  • Lõiketerasid 4 tk.
  • Kaal G – mudelil 870 kg ja GT  – mudelil 920 kg

Lisavarustusena võimalik saada no – stress pöörete lugeja, mis piirab etteannet juhul kui lõikeketta pöörded langevad ja hakke puhuritoru pikenduse.

Tootekataloog:i

 

Laoseis: Tellimisel
Kaubamärk: JUNKKARI
Küsi pakkumist