Esita hinnapäring »

vlt.eetriiman.eeredmoto.ee

Autra
Alammenüü

Halumasin PALAX D270

Palax Active

Kasutajasõbralik ja mugav

Kasutajasõbralik PALAX Active pakub omanikule võimaluse tõhusaks,kerge vaevata ja lihtsaks puude lõhkumise, unustamata üht tähtsat asja: konkurentsivõimelist hinda! Palax on panustanud tarbijatele, tuues turule uue halumasina PALAX ACTIVE. Kuigi väliste mõõtmetega masin on väike, ei ole unustatud  ohutust ja kvaliteeti. Masin on kaasakiskuvalt lihtne kasutada. Tänu täielikult avanevale kaitsevõrgule on PALAX ACTIVE hooldus  kiire ja lihtne. 

Masina kasutamine on ergonoomiline, sest kettsae juhthoob toimib külgsuunas traditsioonilise ülevalt-alla toimiva liikumise asemel. Masina 4 tonnine lõhkumissilinder tagab tavakasutajale piisavalt lõhkumisvõimu, lõikamine toimub 13 " kettsaega. Keti suudab teritada kasutaja ise käepäraste vahenditega.

Selleks, et kõigile kasutajatele leida just endale sobiv mudel, on PALAX Active võimalik valida kolmest erinevast  variandist:  kardaanülekanne traktorist, 4kW: elektrimootor või Honda 13hv bensiinmootor. PALAX Active - le on võimalik ka lisada 2,6 meetrine halutransportöör, mis tagab muretu halgude transportimise  kotti või haagisel. Masina kiiret mobiilsust tagavad lisavarustusena mugavad transportimise alused: üks ​​maastikul ja teine ​​teelliiklemiseks.

VIDEO:

 Tehniline info;  Palax Active 

Laoseis: Laos
Kaubamärk: PALAX
Küsi pakkumist